NOWOŚĆ! Kupuj najtaniej online i otwórz własne e-delikatesy!Drodzy Użytkownicy!

Słuchając Waszych opinii i sugestii postanowiliśmy usprawnić oraz wzbogacić nasz serwis o dodatkowe funkcje. Efektem przemian jest metamorfoza Kwit w platformę internetową, która zrewolucjonizuje polski rynek e-spożywczy. Czego możecie się spodziewać?

Kwit.pl nadal pozostanie idealnym miejscem do robienia wirtualnych zakupów. Będziecie mogli wciąż śledzić bieżące oferty marketów, porównywać ceny produktów i kupować je najtaniej online. Usprawniliśmy nasze funkcjonalności i design tak, aby uniknąć problemu braku zamienników, czy też niepełnej oferty.

W nowej wersji skupiliśmy się również na poszerzeniu bazy sklepów oraz asortymentu. Absolutną nowością jest możliwość rozpoczęcia działalności w formie online! Mianowicie od teraz dosłownie każdy, nawet najmniejszy sklep, będzie mógł otworzyć swój internetowy odpowiednik na naszej platformie. Będziemy zapraszać do nas Wasze okoliczne sklepy osiedlowe, tak abyście mogli zrobić zakupy przez Internet i otrzymać je jeszcze tego samego dnia, czy to pod drzwi, czy przy drodze z pracy. Zakupy przez Internet nigdy wcześniej nie były aż tak szybkie, proste i przyjemne!

Platforma do prowadzenia sklepów spożywczych, to absolutna nowość na polskim rynku e-commerce. Jesteśmy w stanie przenieść każdy sklep do sieci, w zaledwie jeden dzień. Za rozsądną cenę dostarczymy pełen pakiet narzędzi od domeny, przez zdjęcia aż po opisy produktów! Sprzedawcy otrzymają od nas dodatkowo specjalne urządzenie do drukowania zamówień, a całość będzie obsługiwana przez zintegrowany system dostaw.

Mało tego! Zależy nam na wspieraniu lokalnych sklepikarzy i promowaniu polskiej przedsiębiorczości, dlatego oferujemy także pomoc marketingowo-PR’ową! Każdy kto zdecyduje się założyć swój sklep na naszej platformie, w zależności od wybranej oferty, otrzyma dopasowany do potrzeb pakiet reklamowy. Zamierzamy przeprowadzać zarówno działania offline w postaci chociażby ulotek i unikatowych toreb promocyjnych, jak i działania online takie jak kampanie Google AdWords, czy też reklamy YouTube. Od teraz dosłownie każdy bez dużych nakładów finansowych i bez specjalistycznej wiedzy o branży e-grocery może przenieść swój biznes do sieci i zwiększyć przychody, które będzie można na bieżąco monitorować w prostym w obsłudze panelu administracyjnym.

To nie koniec nowości! Kwit.pl ewoluuje w zupełnie nowy wymiar rzeczywistości, jako pierwsza tego typu platforma w Polsce! Wraz z wprowadzanymi zmianami zależy nam przede wszystkim na wspieraniu małych i średnich przedsiębiorców z naszego lokalnego rynku. Sieciówki korporacyjne wbrew pozorom nie mają najniższych cen. Poza tym są napędzane ogromną machiną marketingową i dążą do całkowitej ekspansji, co prowadzi do bankructwa wielu sklepikarzy, dla których jest to walka z wiatrakami. Chcemy coś zmienić w tym temacie, a przede wszystkim pomóc i umożliwić nawet mikroprzedsiębiorcom otworzenie w niezwykle prosty i tani sposób własnego sklepu online.

Sprawdź już teraz i otwórz własne e-delikatesy!

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Z pozdrowieniami,

Zespół Kwit.pl :)Tagi: Nowość FMCG zakupy Online spożywka oszczędzanie biznes edelikatesy internet

Powrót do strony głownej bloga


comments powered by Disqus

Inne wpisy