Asystent Kwit

Asystent Kwit jest rozszerzeniem do przeglądarek internetowych pozwalającym Ci na bieżąco monitorować ceny przeglądanych w Internecie produktów spożywczych. Za każdym razem gdy będzie wyświetlana strona produktu w internetowych delikatesach spożywczych nasz asystent zakupów poinformuje Cię o cenach w innych sklepach. Asystent Kwit korzysta z codziennie aktualizowanej bazy produktów z największych e-supermarketów w Polsce, dzięki czemu zawsze będziesz miał dostęp do najświeższych informacji o cenach poszukiwanych towarów. Wybierz najtańszą ofertę i oszczędzaj!

Kwit Asystent

Jak to działa?

Po dodaniu rozszerzenia Asystent Kwit automatycznie analizuje czy przeglądana właśnie strona zawiera produkt, który znajduje się w naszej bazie danych i w przypadku dopasowania z lewej krawędzi ekranu wysuwa się niewielkie okienko zawierające ceny w innych sklepach. Asystent Kwit informuje Cię także ile możesz zaoszczędzić kupując w danym sklepie względem najdroższej pozycji. Kliknięcie w logo sklepu pozwoli Ci przejść do strony produkty w wybranym sklepie, a przycisk "więcej" otworzy stronę produkty w serwisie Kwit.pl, gdzie możesz dowiedzieć się o zmianach cen w czasie, dostępności oraz zobaczyć inne alternatywne towary.

Jeśli przeglądasz wyniki wyszukiwania lub zawartość poszczególnych kategorii wystarczy, że najedziesz myszką na link do danego produktu, a w chmurce nad myszką wyświetlą sie trzy najtańsze oferty z innych sklepów. Od razu wiesz czy produkt jest w atrakcyjnej cenie bez otwierania jego podstrony.

Pobierz Asystent Kwit dla swojej przeglądarki

Wybierz swoją przeglądarkę, aby przejść do strony instalacyjnej:

Chrome Web Store
Google Chrome
Opera Extensions
Opera 15+
Firefox Extensions
Firefox


Jeśli do powyższych danych wkradł się błąd - poinformuj nas, niezwłocznie zaktualizujemy informacje.