Już jest! Internetowy Katalog Sklepów Spożywczych Kwit!

Drodzy Użytkownicy!

Kwit.pl nie zwalnia tempa i wprowadza kolejne nowości w serwisie. Tym razem postanowiliśmy usprawnić Wasze zakupy w sklepach stacjonarnych i stworzyliśmy internetowy Katalog Sklepów Spożywczych.

Katalog Sklepów Spożywczych to wirtualny informator, który wskaże Wam, gdzie w najbliżej okolicy zrobicie potrzebne zakupy. Za pomocą opcji geolokalizacji błyskawicznie wyznaczymy trasę dojścia bądź dojazdu do punktu docelowego. Co więcej katalog jest dostępny na urządzenia przenośne (smartfony, tablety), więc możecie mieć go zawsze przy sobie w razie potrzeby!

Na indywidualnym profilu sklepu w katalogu znajdują się szczegółowe dane kontaktowe. Co więcej uruchomiliśmy opcję możliwości subskrypcji w postaci newsletter’a. Dzięki takiemu rozwiązaniu na bieżąco będziecie mogli śledzić informacje dotyczące chociażby promocji i nowości. Ponadto wprowadziliśmy tzw. kategorie produktów, dzięki którym będziecie mogli w innowacyjny sposób wyszukiwać sklepy po dostępności poszczególnych artykułów spożywczych. Dla przykładu w nocy w razie potrzeby wskażemy, gdzie w okolicy będziecie mogli kupić pieczywo albo mleko. Z czasem profil sklepów będzie jeszcze bardziej rozbudowany, ponieważ planujemy dodać m.in. galerię zdjęć!

Aktualnie w katalogu dostępne są informacje na temat sklepów tj. chociażby Carrefour, Biedronka, Żabka, Tesco, Fresh Market oraz drogerie Rossmann. Sukcesywnie będziemy dodawali kolejne pozycje i poszerzali ofertę. W informatorze znajdą się także mniejsze sklepy i lokalne warzywniaki - u nas jest każdy mile widziany!

Chcecie wiedzieć gdzie w pobliżu można zagrać Lotto, otrzymać świeże pieczywo albo zapłacić kartą za zakupy? Katalog Sklepów Spożywczych Kwit zna odpowiedź na wszystkie te pytania!

Sprawdź już teraz: Katalog Sklepów Spożywczych Kwit

Z pozdrowieniami,

Zespół Kwit.pl :)

Tagi: FMCG sklepy Online zakupy katalog pomoc

Powrót do strony głownej bloga


comments powered by Disqus

Inne wpisy