Rozwiązanie konkursu "Gorące lato w mieście z Kwit.pl"

Drodzy Użytkownicy!

Nasz konkurs niestety dobiegł końca. Otrzymaliśmy od Was mnóstwo zgłoszeń, za które pragniemy serdecznie podziękować. Jest nam bardzo miło.

Wybór nie był łatwy, ponieważ wszystkie nadesłane propozycje idealnie nadają się na nadchodzące lato i wakacje. Wasze przepisy były niezwykle kreatywne i pełne fantazji.

Pod uwagę wzięliśmy przede wszystkim spełnienie wszystkich wymogów konkursowych oraz oceny i opinie użytkowników serwisu. Aczkolwiek najważniejszym kryterium było zachowanie wymaganej tematyki przewodniej przepisu, czyli “Gorące lato w mieście z Kwit.pl”. Doceniliśmy także wkład włożony w fotorelację z przygotowań oraz dokładny opis poszczególnych etapów.

Biorąc pod uwagę wszystkie powyższe czynniki nasz konkurs wygrywa Ania B. ze swoim koktajlem truskawkowo-lodowym. Deser Ani zdecydowanie ochłodzi nas w upalne dni nadchodzących wakacji. Poza tym kluczowy składnik przepisu, czyli truskawki są charakterystycznym elementem każdego polskiego lata. Błyskawiczne i proste przygotowanie to jest to czego szukaliśmy!

Przypominamy także, że koniec konkursu nie oznacza końca zabawy z Publicznymi Koszykami. Zapraszamy do wspólnego dzielenia się przepisami oraz ulubionymi produktami! Od dzisiaj Wasza twórczość jest również widoczna na stronie głównej Kwit.pl :)

Gratulujemy!

Zespół Kwit.pl ;)

Tagi: kwit konkurs darmowe zakupy bon Online FMCG

Powrót do strony głownej bloga


comments powered by Disqus

Inne wpisy