Kwit udoskonala e-asystenta zakupów oraz powiadomienia o cenach!

Od dzisiaj portal Kwit.pl usprawnił funkcjonowanie swoich dwóch bezpłatnych usług- Kwit Asystent oraz Powiadomienia o cenach.

Wirtualny Asystent Kwit’a jest rozszerzeniem dla przeglądarek Internetowych (jako wtyczka plug-in) pozwalającym na bieżąco monitorować ceny przeglądanych w sieci produktów spożywczych. Za każdym razem, gdy będzie wyświetlana strona danego towaru w e-delikatesach, asystent zakupów poinformuje o cenach w innych sklepach (dzięki czemu można skorzystać z najtańszej oferty i tym samym zaoszczędzić pieniądze). Baza produktów jest na bieżąco aktualizowana, tym samym użytkownik ma zawsze dostęp do świeżych informacji. Asystent Kwit’a aktualnie jest dostępny, jako rozszerzenie dla przeglądarek: Google Chrome, Opera, Firefox.

Z kolei Powiadomienia o cenach to informacje, dotyczące zmiany cen produktów, które użytkownicy otrzymują automatycznie drogą elektroniczną.

Usługa wskazuje zmianę ceny jaka wystąpiła w interesującym użytkownika obszarze, dzięki czemu widać o ile jest tańszy bądź droższy interesujący produkt.

Aby rozpocząć korzystanie z powiadomień wystarczy znaleźć w serwisie produkt i na dole pod opcją “Zapisz się na powiadomienia o cenach” wpisać swój adres e-mail. Serwis automatycznie będzie informował użytkowników, gdy cena towaru ulegnie zmianie.

Serwis Kwit.pl to internetowa porównywarka cen produktów FMCG ze wszystkich największych e-marketów w Polsce. Pozwala ona na dokonywanie zakupów bez przechodzenia do serwisu docelowego sklepu (wystarczy jedno konto do obsługi wszystkich e-sklepów).

Portal aktualnie współpracuje z czołowymi internetowymi marketami takimi jak: Tesco, DoDomku.pl, BDSklep.pl, MarketBio.pl, czy też Tadex24.

Tagi: kwit Asystent zakupy Online Alert Promocje Ecommerce Cena FMCG

Powrót do strony głownej bloga


comments powered by Disqus

Inne wpisy