Nowe rozszerzenie dla Twojej przeglądarki od Kwit.pl

Porównywanie cen produktów nie może być już łatwiejsze. Od dzisiaj ceny produktów w innych sklepach widzisz bezpośrednio na stronie oglądanego właśnie produktu. Nasze nowe rozwiązanie Asystent Kwit będzie zawsze przy Tobie i na bieżąco będzie Cię informował czy dany produkt jest tańszy w konkurencyjnym sklepie.

Wystarczy, że odwiedzisz stronę produktu w jednym z e-delikatesów, a Asystent Kwit.pl za pomocą dyskretnego okienka w lewym dolnym rogu okna da Ci znać, w których sklepach możesz zaoszczędzić kupując danych towar.

Kwit Asystent

Rozszerzenie korzysta z codziennie aktualizowanej bazy Kwit.pl, która zawiera ponad 55 tysięcy produktów. Dzięki temu masz pewność, że prezentowane ceny są zawsze aktualne. Możesz w wygodny sposób przejść do strony produktu w innym sklepie lub na Kwit.pl gdzie uzyskasz bardziej szczegółowe informacje. Możesz zminimalizować Asystenta, gdy nie potrzebujesz go w danej chwili, lecz zawsze będzie on czuwał w gotowości byś już nigdy nie przepłacał.

Rozszerzenie współpracuje z przeglądarkami Chrome, Opera 15+ oraz Firefox. Zachęcamy do pobrania Asystenta Kwit.pl za darmo w centrum dystrybucji rozszerzeń twojej przeglądarki. Zacznij oszczędzać już dziś!

Pobierz Asystenta Kwit
Tagi: plugin przeglądarka chrome opera firefox

Powrót do strony głownej bloga


comments powered by Disqus

Inne wpisy