Wyszukaj produkty bezpośrednio z panelu przeglądarki!

Używasz nowoczesnej przeglądarki internetowej? Teraz wyszukiwanie produktów w serwisie Kwit jest jeszcze łatwiejsze! Wystarczy, że dodasz naszą wyszukiwarkę do listy zapamiętanych wyszukiwarek w swojej przeglądarce. Poniżej znajdują się instrukcje dla najpopularniejszych klientów www:

Mozilla Firefox

Wejdź na stronę główną Kwit.pl. Rozwiń menu wyszukiwarek i kliknij “Dodaj Kwit.pl”. Od tej chwili możesz wyszukiwać produkty bezpośrednio z panelu wyszukiwarki.

Google Chrome

Przeglądarka Chrome automatycznie wykryje wyszukiwarkę Kwit.pl. Aby jednak korzystać z niej w jak najwygodniejszy sposób, należy zdefiniować “zwrot kluczowy”, którym będziesz się posługiwać podczas wyszukiwania, np. “kwit”. Wtedy w pasku adresu wystarczy wpisać “kwit” (lub inny wybrany zwrot pomocniczy), nacisnąć klawisz TAB i wpisać szukaną frazę.

Aby zdefiniować zwrot, należy wybrać: Ustawienia > Wyszukiwanie > Zarządzaj wyszukiwarkami. Na liście wyszukiwarek znajdź pozycję “Kwit.pl”, a w drugiej kolumnie wpisz zwrot kluczowy.

Apple Safari

Przeglądarka Safari nie ma domyślnie wbudowanej funkcji pozwalającej na dodawanie zewnętrznych wyszukiwarek. Istnieje jednak rozszerzenie, które taką funkcjonalność zapewni: http://www.opensearchforsafari.com/. Po instalacji rozszerzenia należy wejść na stronę główną Kwit.pl i kliknąć przycisk lupy. Na liście powinna pojawić się pozycja “Kwit.pl” - zapamiętaj ją klikając przycisk “Add”. Od tej pory możesz korzystać z wyszukiwarki klikając przycisk lupy.

Internet Explorer

Aby dodać wyszukiwarkę Kwit do przeglądarki Internet Explorer, kliknij w ten link i potwierdź przyciskiem Add.

Aby wyszukać produkty w serwisie Kwit, należy wpisać szukaną frazę w pasku adresu i wybrać wyszukiwarkę Kwit.

Opera

Niestety przeglądarka Opera nie wspiera standardu OpenSearch pozwalającego na dodawanie zewnętrznych wyszukiwarek.

Podsumowanie

Dodanie wyszukiwarki Kwit do swojej przeglądarki umożliwia szybsze znalezienie ulubionych produktów, sprawne zakupy w sieci i większy komfort użytkowania. Zachęcamy wszystkich użytkowników do dodania wyszukiwarki Kwit do swojej ulubionej przeglądarki!

Tagi: opensearch

Powrót do strony głownej bloga


comments powered by Disqus

Inne wpisy