Panadol

Femina 500 mg + 10 mg Tabletki powlekane

10 szt
Średnia ocena:
-/5
opinii:

500 mg + 10 mg, tabletki powlekane (Paracetamolum + Hyoscini butylbromidum)

Lek stosować doustnie w zapobieganiu i leczeniu dolegliwości związanych z bolesnym miesiączkowaniem, kolką nerwową, wątrobową, zespołem drażliwego jelita. Jedna tabletka zawiera jako substancje czynne 500 mg paracetamolu i 10 mg hioscyny butylobromku.
Substancje pomocnicze: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia ziemniaczana, powidon K30, sorbitol, talk, magnezu stearynian, krzemionka koloidalna bezwodna, karboksymetyloskrobia sodowa, hypromeloza, makrogol 6000.

OTC - Lek wydawany bez recepty.

Panadol jest zastrzeżoną nazwą handlową.

Pozwolenie nr 9296

1149
Ilość w szt.
- +
Cena: dodaj
Do porównania
w porównaniu 0 szt.
Produkt przeznaczony dla osób dorosłych jestem pełnoletni

Lista sklepów oferujących ten produkt:

Sklep Cena Stan Przejdź
1149 dostępny do sklepu
1369 dostępny do sklepu

Zmiany cen w ostatnich 30 dniach:

  • Najwyższa cena 1369 Najwyższa cena
  • Średnia cena 1259 Średnia cena
  • Najniższa cena 1149 Najniższa cena

Zapisz się na powiadomienia o cenach!

Otrzymuj powiadomienia, gdy cena tego produktu ulegnie zmianie.

Twój adres został dodany. Dziękujemy!

Średnia ocena:
opinii:
Twoja ocena:

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Zrób to jako pierwszy!

Zobacz także


     Chcesz mieć własne e-delikatesy? Otwórz je na Kwit.pl
    Załóż sklep