Panadol

Extra 500 mg + 65 mg Tabletki powlekane

12 szt
Średnia ocena:
-/5
opinii:

Paracetamolum + Coffeinum (500 mg + 65 mg), tabletki powlekane

Wskazania:
Lek działa przeciwbólowo w bólach głowy, gardła, migrenach, bólach zębów, bólach kostnych, stawowych i mięśniowych oraz bólach menstruacyjnych. Panadol Extra może być stosowany w przeziębieniach i stanach grypopodobnych. Działa przeciwgorączkowo. Skład:
1 tabletka zawiera jako substancje czynne 500 mg paracetamolu, 65 mg kofeiny oraz substancje pomocnicze.

OTC- Lek wydawany bez recepty.

Pozwolenie nr R/1535

745
Ilość w szt.
- +
Cena: dodaj
Do porównania
w porównaniu 0 szt.
Produkt przeznaczony dla osób dorosłych jestem pełnoletni

Lista sklepów oferujących ten produkt:

Sklep Cena Stan Przejdź
745 dostępny do sklepu
849 dostępny do sklepu

Zmiany cen w ostatnich 30 dniach:

  • Najwyższa cena 849 Najwyższa cena
  • Średnia cena 797 Średnia cena
  • Najniższa cena 745 Najniższa cena

Zapisz się na powiadomienia o cenach!

Otrzymuj powiadomienia, gdy cena tego produktu ulegnie zmianie.

Twój adres został dodany. Dziękujemy!

Średnia ocena:
opinii:
Twoja ocena:

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Zrób to jako pierwszy!

Zobacz także


     Chcesz mieć własne e-delikatesy? Otwórz je na Kwit.pl
    Załóż sklep