Panadol

Extra 500 mg + 65 mg Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy

8 szt
Średnia ocena:
-/5
opinii:

500 mg + 65 mg, Paracetamolum + Coffeinum, tabletki powlekane

Skład:
1 tabletka zawiera jako substancje czynne 500 mg paracetamolu i 65 mg kofeiny oraz substancje pomocnicze, w tym potas i sód - szczegółowe informacje w ulotce dla pacjenta.

Wskazania:
Lek działa przeciwbólowo w bólach głowy, gardła, migrenach, bólach zębów, bólach kostnych, stawowych i mięśniowych oraz bólach menstruacyjnych. Panadol Extra może być stosowany w przeziębieniach i stanach grypopodobnych. Działa przeciwgorączkowo. OTC - Lek wydawany bez recepty.

499
Ilość w szt.
- +
Cena: dodaj
Do porównania
w porównaniu 0 szt.
Produkt przeznaczony dla osób dorosłych jestem pełnoletni

Lista sklepów oferujących ten produkt:

Sklep Cena Stan Przejdź
499 niedostępny
548 niedostępny
620 dostępny do sklepu

Zmiany cen w ostatnich 30 dniach:

  • Najwyższa cena 620 Najwyższa cena
  • Średnia cena 555 Średnia cena
  • Najniższa cena 499 Najniższa cena

Zapisz się na powiadomienia o cenach!

Otrzymuj powiadomienia, gdy cena tego produktu ulegnie zmianie.

Twój adres został dodany. Dziękujemy!

Średnia ocena:
opinii:
Twoja ocena:

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Zrób to jako pierwszy!

Zobacz także


     Chcesz mieć własne e-delikatesy? Otwórz je na Kwit.pl
    Załóż sklep