Panadol

120 mg/5 ml Zawiesina doustna dla dzieci smak truskawkowy

100 ml
Średnia ocena:
-/5
opinii:

(Paracetamolum) 120 mg/5 ml, zawiesina doustna

Zawiesina ma smak truskawkowy

Opis działania:
Lek o działaniu przeciwgorączkowym i przeciwbólowym.

Wskazania:
Gorączka i ból występujące, np.: w czasie
- przeziębień i grypy
- po szczepieniach
Bóle różnego pochodzenia, np.:
- bolesne ząbkowanie
- ból zębów
- ból głowy
- ból gardła
- ból ucha Skład:
5 ml zawiesiny doustnej zawiera 120 mg paracetamolu (1 ml zawiera 24 mg paracetamolu) oraz substancje pomocnicze, w tym sorbitol i maltitol, nipasept - szczegółowe informacje w ulotce dla pacjenta.

OTC - Lek wydawany bez recepty.

Pozwolenie Nr R/3273

549
Ilość w szt.
- +
Cena: dodaj
Do porównania
w porównaniu 0 szt.
Produkt przeznaczony dla osób dorosłych jestem pełnoletni

Lista sklepów oferujących ten produkt:

Sklep Cena Stan Przejdź
549 niedostępny
1629 niedostępny
1845 dostępny do sklepu

Zmiany cen w ostatnich 30 dniach:

  • Najwyższa cena 1845 Najwyższa cena
  • Średnia cena 1341 Średnia cena
  • Najniższa cena 549 Najniższa cena

Zapisz się na powiadomienia o cenach!

Otrzymuj powiadomienia, gdy cena tego produktu ulegnie zmianie.

Twój adres został dodany. Dziękujemy!

Średnia ocena:
opinii:
Twoja ocena:

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Zrób to jako pierwszy!

Zobacz także


     Chcesz mieć własne e-delikatesy? Otwórz je na Kwit.pl
    Załóż sklep