Nurofen

Ultima Tabletki powlekane 24 sztuki

24 szt
Średnia ocena:
-/5
opinii:

Każda tabletka zawiera 200 g ibuprofenu i 500 mg paracetamolu.
Tabletki powlekane. Białe lub prawie białe, owalne, perłowe tabletki powlekane z wytłoczonym znakiem identyfikacyjnym w kształcie helisy.

OTC- Lek wydawany bez recepty.

1089
Ilość w szt.
- +
Cena: dodaj
Do porównania
w porównaniu 0 szt.
Produkt przeznaczony dla osób dorosłych jestem pełnoletni

Lista sklepów oferujących ten produkt:

Sklep Cena Stan Przejdź
1089 niedostępny
1275 dostępny do sklepu
1299 niedostępny
1569 dostępny do sklepu
1715 dostępny do sklepu
1725 dostępny do sklepu
1725 dostępny do sklepu
4799 niedostępny

Zmiany cen w ostatnich 30 dniach:

  • Najwyższa cena 4799 Najwyższa cena
  • Średnia cena 1899 Średnia cena
  • Najniższa cena 1089 Najniższa cena

Zapisz się na powiadomienia o cenach!

Otrzymuj powiadomienia, gdy cena tego produktu ulegnie zmianie.

Twój adres został dodany. Dziękujemy!

Średnia ocena:
opinii:
Twoja ocena:

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Zrób to jako pierwszy!

Zobacz także


     Chcesz mieć własne e-delikatesy? Otwórz je na Kwit.pl
    Załóż sklep