Nurofen

Forte 400 mg Tabletki powlekane 48 tabletek

48 szt
Średnia ocena:
-/5
opinii:

Ibuprofenum 400 mg, tabletki powlekane

Działanie:
Przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe.

Wskazania do stosowania:
Bóle różnego pochodzenia, takie jak: bóle głowy, bóle okolicy krzyżowej, bóle zębów, nerwobóle, bóle mięśni i stawów, bolesne miesiączkowanie. Gorączka w przebiegu grypy i przeziębienia.

1 tabletka zawiera substancję czynną - ibuprofen 400 mg oraz substancje pomocnicze.

1689
Ilość w szt.
- +
Cena: dodaj
Do porównania
w porównaniu 0 szt.
Produkt przeznaczony dla osób dorosłych jestem pełnoletni

Lista sklepów oferujących ten produkt:

Sklep Cena Stan Przejdź
1689 niedostępny
1925 dostępny do sklepu
1999 dostępny do sklepu
2198 dostępny do sklepu
2199 niedostępny
2249 dostępny do sklepu
2399 dostępny do sklepu
4836 niedostępny

Zmiany cen w ostatnich 30 dniach:

  • Najwyższa cena 4836 Najwyższa cena
  • Średnia cena 2436 Średnia cena
  • Najniższa cena 1689 Najniższa cena

Zapisz się na powiadomienia o cenach!

Otrzymuj powiadomienia, gdy cena tego produktu ulegnie zmianie.

Twój adres został dodany. Dziękujemy!

Średnia ocena:
opinii:
Twoja ocena:

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Zrób to jako pierwszy!

Zobacz także


     Chcesz mieć własne e-delikatesy? Otwórz je na Kwit.pl
    Załóż sklep