Nurofen

Forte 400 mg Tabletki powlekane 24 tabletki

24 szt
Średnia ocena:
-/5
opinii:

Ibuprofenum 400 mg, tabletki powlekane

Działanie:
Przeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe.

Wskazania do stosowania:
Bóle różnego pochodzenia, takie jak: bóle głowy, bóle okolicy krzyżowej, bóle zębów, nerwobóle, bóle mięśni i stawów, bolesne miesiączkowanie. Gorączka w przebiegu grypy i przeziębienia.

1 tabletka zawiera substancję czynną - ibuprofen 400 mg oraz substancje pomocnicze.

709
Ilość w szt.
- +
Cena: dodaj
Do porównania
w porównaniu 0 szt.
Produkt przeznaczony dla osób dorosłych jestem pełnoletni

Lista sklepów oferujących ten produkt:

Sklep Cena Stan Przejdź
709 niedostępny
919 niedostępny
1059 dostępny do sklepu
1209 dostępny do sklepu
1289 dostępny do sklepu
1299 niedostępny
1299 dostępny do sklepu
1711 dostępny do sklepu

Zmiany cen w ostatnich 30 dniach:

  • Najwyższa cena 1711 Najwyższa cena
  • Średnia cena 1186 Średnia cena
  • Najniższa cena 709 Najniższa cena

Zapisz się na powiadomienia o cenach!

Otrzymuj powiadomienia, gdy cena tego produktu ulegnie zmianie.

Twój adres został dodany. Dziękujemy!

Średnia ocena:
opinii:
Twoja ocena:

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Zrób to jako pierwszy!

Zobacz także


     Chcesz mieć własne e-delikatesy? Otwórz je na Kwit.pl
    Załóż sklep