Nurofen

Dla dzieci Forte Zawiesina doustna o smaku truskawkowym

100 ml
Średnia ocena:
-/5
opinii:

Ibuprofenum 40 mg/ml
Dla dzieci od 3 miesięcy do 12 lat

OTC - Lek wydawany bez recepty.
Do krótkotrwałego, objawowego leczenia bólu o nasileniu małym do umiarkowanego oraz gorączki.

Każdy 1 ml zawiesiny doustnej zawiera 40 mg ibuprofenu, Zawiera maltitol ciekły

528
Ilość w szt.
- +
Cena: dodaj
Do porównania
w porównaniu 0 szt.
Produkt przeznaczony dla osób dorosłych jestem pełnoletni

Lista sklepów oferujących ten produkt:

Sklep Cena Stan Przejdź
528 niedostępny
1849 niedostępny
1899 dostępny do sklepu
1935 dostępny do sklepu
1999 niedostępny
2095 dostępny do sklepu
2235 dostępny do sklepu
2399 dostępny do sklepu
3095 niedostępny

Zmiany cen w ostatnich 30 dniach:

  • Najwyższa cena 3095 Najwyższa cena
  • Średnia cena 2003 Średnia cena
  • Najniższa cena 528 Najniższa cena

Zapisz się na powiadomienia o cenach!

Otrzymuj powiadomienia, gdy cena tego produktu ulegnie zmianie.

Twój adres został dodany. Dziękujemy!

Średnia ocena:
opinii:
Twoja ocena:

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Zrób to jako pierwszy!

Zobacz także


     Chcesz mieć własne e-delikatesy? Otwórz je na Kwit.pl
    Załóż sklep