Nurofen

Dla dzieci Forte Zawiesina doustna o smaku pomarańczowym

100 ml
Średnia ocena:
-/5
opinii:

Ibuprofenum 40 mg/ml
Dla dzieci od 3 miesięcy do 12 lat

OTC - Lek wydawany bez recepty.
Do krótkotrwałego, objawowego leczenia bólu o nasileniu małym do umiarkowanego oraz gorączki.

Każdy 1 ml zawiesiny doustnej zawiera 40 mg ibuprofenu, Zawiera maltitol ciekły i skrobię pszeniczną

1112
Ilość w szt.
- +
Cena: dodaj
Do porównania
w porównaniu 0 szt.
Produkt przeznaczony dla osób dorosłych jestem pełnoletni

Lista sklepów oferujących ten produkt:

Sklep Cena Stan Przejdź
1112 niedostępny
1899 niedostępny
2000 dostępny do sklepu
2095 dostępny do sklepu
2099 niedostępny
2248 dostępny do sklepu
2299 dostępny do sklepu
2479 dostępny do sklepu
3036 dostępny do sklepu

Zmiany cen w ostatnich 30 dniach:

  • Najwyższa cena 3036 Najwyższa cena
  • Średnia cena 2140 Średnia cena
  • Najniższa cena 1112 Najniższa cena

Zapisz się na powiadomienia o cenach!

Otrzymuj powiadomienia, gdy cena tego produktu ulegnie zmianie.

Twój adres został dodany. Dziękujemy!

Średnia ocena:
opinii:
Twoja ocena:

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Zrób to jako pierwszy!

Zobacz także


     Chcesz mieć własne e-delikatesy? Otwórz je na Kwit.pl
    Załóż sklep