Nurofen

Dla dzieci Forte o smaku pomarańczowym Zawiesina doustna

150 ml
Średnia ocena:
-/5
opinii:

Ibuprofenum 40 mg/ml
Dla dzieci od 3 miesięcy do 12 lat

Każdy 1 ml zawiesiny doustnej zawiera 40 mg ibuprofenu. Zawiera maltitol ciekły i skrobię pszeniczną.
Do krótkotrwałego, objawowego leczenia bólu o nasileniu małym do umiarkowanego oraz gorączki.

2297
Ilość w szt.
- +
Cena: dodaj
Do porównania
w porównaniu 0 szt.
Produkt przeznaczony dla osób dorosłych jestem pełnoletni

Lista sklepów oferujących ten produkt:

Sklep Cena Stan Przejdź
2297 niedostępny
2325 dostępny do sklepu
3090 dostępny do sklepu
3199 dostępny do sklepu

Zmiany cen w ostatnich 30 dniach:

  • Najwyższa cena 3199 Najwyższa cena
  • Średnia cena 2727 Średnia cena
  • Najniższa cena 2297 Najniższa cena

Zapisz się na powiadomienia o cenach!

Otrzymuj powiadomienia, gdy cena tego produktu ulegnie zmianie.

Twój adres został dodany. Dziękujemy!

Średnia ocena:
opinii:
Twoja ocena:

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Zrób to jako pierwszy!

Zobacz także


     Chcesz mieć własne e-delikatesy? Otwórz je na Kwit.pl
    Załóż sklep