Nurofen

200 mg Tabletki powlekane 12 tabletek

12 szt
Średnia ocena:
-/5
opinii:

Ibuprofenum, tabletki powlekane 200 mg

Wskazania do stosowania: Bóle różnego pochodzenia (bóle głowy, bóle zębów np. po ekstrakcji, nerwobóle, bóle mięśniowe, stawowe i kostne, bóle towarzyszące grypie i przeziębieniu). Gorączka. Bolesne miesiączkowanie.

1 tabletka zawiera substancję czynną ibuprofen 200 mg, Zawiera również sacharozę, Wykaz substancji pomocniczych - patrz ulotka dla pacjenta

495
Ilość w szt.
- +
Cena: dodaj
Do porównania
w porównaniu 0 szt.
Produkt przeznaczony dla osób dorosłych jestem pełnoletni

Lista sklepów oferujących ten produkt:

Sklep Cena Stan Przejdź
495 dostępny do sklepu
549 niedostępny
630 dostępny do sklepu
650 dostępny do sklepu
751 dostępny do sklepu
769 dostępny do sklepu
799 dostępny do sklepu

Zmiany cen w ostatnich 30 dniach:

  • Najwyższa cena 799 Najwyższa cena
  • Średnia cena 663 Średnia cena
  • Najniższa cena 495 Najniższa cena

Zapisz się na powiadomienia o cenach!

Otrzymuj powiadomienia, gdy cena tego produktu ulegnie zmianie.

Twój adres został dodany. Dziękujemy!

Średnia ocena:
opinii:
Twoja ocena:

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Zrób to jako pierwszy!

Zobacz także


     Chcesz mieć własne e-delikatesy? Otwórz je na Kwit.pl
    Załóż sklep