Ibuprom

200 mg Tabletki powlekane 10 tabletek

10 szt
Średnia ocena:
-/5
opinii:

Ibuprofenum 200 mg tabletki powlekane

- Bóle głowy
- Bóle menstruacyjne
- Bóle okolicy krzyżowej
- Bóle zębów
- Bóle kości i stawów
- Bóle mięśniowe
- Gorączka Pozwolenie nr R/0879

1 tabletka zawiera: ibuprofen 200 mg oraz substancje pomocnicze m.in. sacharozę

499
Ilość w szt.
- +
Cena: dodaj
Do porównania
w porównaniu 0 szt.
Produkt przeznaczony dla osób dorosłych jestem pełnoletni

Lista sklepów oferujących ten produkt:

Sklep Cena Stan Przejdź
499 niedostępny
575 dostępny do sklepu
599 niedostępny
609 dostępny do sklepu
641 dostępny do sklepu
645 niedostępny
699 niedostępny
839 dostępny do sklepu

Zmiany cen w ostatnich 30 dniach:

  • Najwyższa cena 839 Najwyższa cena
  • Średnia cena 638 Średnia cena
  • Najniższa cena 499 Najniższa cena

Zapisz się na powiadomienia o cenach!

Otrzymuj powiadomienia, gdy cena tego produktu ulegnie zmianie.

Twój adres został dodany. Dziękujemy!

Średnia ocena:
opinii:
Twoja ocena:

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Zrób to jako pierwszy!

Zobacz także


     Chcesz mieć własne e-delikatesy? Otwórz je na Kwit.pl
    Załóż sklep