Excedrin

MigraStop 250 mg + 250 mg + 65 mg Tabletki powlekane 10 tabletek

10 szt
Średnia ocena:
-/5
opinii:

250 mg + 250 mg + 65 mg, tabletki powlekane Acidum acetylsalicylicum + Paracetamolum + Coffeinum

Jedna tabletka powlekana zawiera: 250 mg kwasu acetylosalicylowego, 250 mg paracetamolu, 65 mg kofeiny

Doraźne leczenie bólu głowy i napadów migreny z aurą lub bez aury. OTC - Lek wydawany bez recepty.

1558
Ilość w szt.
- +
Cena: dodaj
Do porównania
w porównaniu 0 szt.
Produkt przeznaczony dla osób dorosłych jestem pełnoletni

Lista sklepów oferujących ten produkt:

Sklep Cena Stan Przejdź
1558 dostępny do sklepu
1639 niedostępny

Zmiany cen w ostatnich 30 dniach:

  • Najwyższa cena 1639 Najwyższa cena
  • Średnia cena 1598 Średnia cena
  • Najniższa cena 1558 Najniższa cena

Zapisz się na powiadomienia o cenach!

Otrzymuj powiadomienia, gdy cena tego produktu ulegnie zmianie.

Twój adres został dodany. Dziękujemy!

Średnia ocena:
opinii:
Twoja ocena:

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Zrób to jako pierwszy!

Zobacz także


     Chcesz mieć własne e-delikatesy? Otwórz je na Kwit.pl
    Załóż sklep