Apap

Noc lek przeciwbólowy tabletki powlekane

6 szt
Średnia ocena:
-/5
opinii:

Skład
Substancja czynna: 1 tabletka powlekana zawiera 500 mg paracetamolu oraz 25 mg chlorowodorku difenhydraminy.

Wskazania i działanie
- Bóle różnego pochodzenia z towarzyszącą bezsennością w tym: bóle głowy, bóle kostno-stawowe, bóle mięśni, bóle zębów, bóle menstruacyjne, nerwobóle, bóle związane z przeziębieniem i grypą
- Trudności w zasypianiu spowodowane bólem.
Lek łagodzi ból, ułatwia zasypianie i zapobiega nocnym wybudzeniom spowodowanym odczuwaniem bólu.
Łączy przeciwbólowe i przeciwgorączkowe działanie paracetamolu z uspokajającym i nasennym działaniem difenhydraminy.

Dawkowanie
Doustnie. Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1-2 tabl na 30 min. przed snem.
Nadwrażliwość na którykolwiek składnik preparatu. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek. Wirusowe zapalenie wątroby. Stosowanie inhibitorów MAO oraz okres do 2 tygodni po ich odstawieniu. Dzieci w wieku poniżej 12 lat.

250
Ilość w szt.
- +
Cena: dodaj
Do porównania
w porównaniu 0 szt.
Produkt przeznaczony dla osób dorosłych jestem pełnoletni

Lista sklepów oferujących ten produkt:

Sklep Cena Stan Przejdź
250 niedostępny
649 dostępny do sklepu
2548 niedostępny

Zmiany cen w ostatnich 30 dniach:

  • Najwyższa cena 2548 Najwyższa cena
  • Średnia cena 1149 Średnia cena
  • Najniższa cena 250 Najniższa cena

Zapisz się na powiadomienia o cenach!

Otrzymuj powiadomienia, gdy cena tego produktu ulegnie zmianie.

Twój adres został dodany. Dziękujemy!

Średnia ocena:
opinii:
Twoja ocena:

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Zrób to jako pierwszy!

Zobacz także


     Chcesz mieć własne e-delikatesy? Otwórz je na Kwit.pl
    Załóż sklep