Apap

500 mg Tabletki powlekane 12 tabletek

12 szt
Średnia ocena:
-/5
opinii:

Paracetamolum 500 mg, tabletki powlekane

- bóle głowy
- nerwobóle
- bóle mięśni
- bóle zębów
- bóle mięśni
- bóle menstruacyjne
- bóle kostno-stawowe
- bóle migrenowe
- bóle gardła
- gorączka w przeziębieniu i grypie

Lek zawiera paracetamol. Ze względu na ryzyko przedawkowania należy upewnić się, że inne przyjmowane leki nie zawierają paracetamolu. W razie zastosowania dawki większej niż zalecana pacjent powinien natychmiast skontaktować się z lekarzem, nawet jeśli nie wystąpiły żadne objawy, ponieważ może dojść do zagrażającego życiu uszkodzenia wątroby. OTC - Lek wydawany bez przepisu lekarza.

1 tabletka powlekana zawiera: substancję czynną: 500 mg paracetamolu oraz substancje pomocnicze

527
Ilość w szt.
- +
Cena: dodaj
Do porównania
w porównaniu 0 szt.
Produkt przeznaczony dla osób dorosłych jestem pełnoletni

Lista sklepów oferujących ten produkt:

Sklep Cena Stan Przejdź
527 dostępny do sklepu
530 dostępny do sklepu
648 dostępny do sklepu
649 niedostępny
656 niedostępny
799 dostępny do sklepu

Zmiany cen w ostatnich 30 dniach:

  • Najwyższa cena 799 Najwyższa cena
  • Średnia cena 634 Średnia cena
  • Najniższa cena 527 Najniższa cena

Zapisz się na powiadomienia o cenach!

Otrzymuj powiadomienia, gdy cena tego produktu ulegnie zmianie.

Twój adres został dodany. Dziękujemy!

Średnia ocena:
opinii:
Twoja ocena:

Nikt jeszcze nie ocenił tego produktu. Zrób to jako pierwszy!

Zobacz także


     Chcesz mieć własne e-delikatesy? Otwórz je na Kwit.pl
    Załóż sklep