Kupuj najtaniej online z naszą nową aplikacją mobilną!

Drodzy Użytkownicy!

Nadszedł czas, w którym w końcu możemy Wam zaprezentować naszą aplikację mobilną! Dotychczas mogliście korzystać z Kwit Skanera, w wersji beta, dostępnego w systemie Android oraz na Windows Phone. Obserwując coraz większe zainteresowanie tą usługą z Waszej strony, postanowiliśmy wprowadzić pewne zmiany techniczne, usprawnić szybkość działania i dodać nowe funkcjonalności. W ten sposób Kwit Skaner doczekał się swojej zupełnie nowej, uaktualnionej odsłony. Od teraz jest on dostępny na Windows Phone oraz w sklepie AppStore na iPhone. Co więcej aplikacja jest całkowicie bezpłatna! Sprawdźcie co nowego w niej znajdziecie i co przygotowaliśmy specjalnie dla Was!Kwit Skaner działa w bardzo prosty, wręcz banalny sposób. Po otworzeniu aplikacji automatycznie pojawia się aparat, którym należy zeskanować kod kreskowy interesującego produktu.

Wówczas w zaledwie kilka sekund pojawią się szczegóły danego produktu: producent, marka, zdjęcie, szczegółowy opis, gramatura oraz sklep, w którym można go w danym momencie kupić najtaniej.Zaraz obok “opisu” w sekcji “cena" można na szczegółowym wykresie zobaczyć historię zmian ceny w ciągu ostatnich 30 dni oraz ranking sklepów (w kolejności od najtańszego do najdroższego). Wówczas w prosty i szybki sposób, czarno na białym widać, gdzie można zrobić najtaniej zakupy online. Warto także pamiętać, iż pomimo tego że sprawdzamy ceny w e-sklepach to niemal w każdym przypadku ich wartość jest taka sama, jak w sklepie stacjonarnym (Tesco, Alma, Piotr i Paweł itd.). Oznacza to, że aplikacji Kwit Skaner można używać w każdym momencie i obiektywnie oceniać, gdzie kupimy dany towar najtaniej!W przypadku nieznanego produktu, w polu “opinie”, można znaleźć komentarze i oceny pozostałych Użytkowników aplikacji, dotyczące poszukiwanego asortymentu. Może to ułatwić ostateczny wybór i rozwiać wszelkie wątpliwości chociażby w sytuacji, gdy kupujemy coś po raz pierwszy.

Z kolei w sekcji “podobne” znajdziemy towar, jak najbardziej zbliżony do poszukiwanego. Widoczne w tym polu produkty zostały dobrane na podstawie tej samej kategorii, zbliżonej gramatury, różnorodności marek itd. Dzięki temu w zaledwie kilka sekund można znaleźć tańszy odpowiednik albo wyszukać produkt, który precyzyjnie spełni nasze konsumenckie oczekiwania.Aplikacja jest już dostępna w AppStore oraz na Windows Phone i jest całkowicie bezpłatna! Dlatego warto być świadomym konsumentem i w tym momencie sięgnąć po telefon i zainstalować Kwit Skaner! Dzięki swojej prostocie i szykobści użycia od teraz zakupy staną się czystą przyjemnością! I co najważniejsze będą najtańsze! Jeżeli macie jakieś zastrzeżenia bądź chcielibyście żebyśmy coś zmienili prosimy o kontakt: kontakt@kwit.pl.

RSS

Bądźcie na bieząco z informacjami w Kwit.pl, link do naszego kanalu RSS znajdziecie tutaj.

Facebook

Twitter